Zaznacz stronę

Kariera

Aktualne oferty pracy

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Lublin

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, lubisz sprzedaż i kontakt z Klientem, szukasz ciekawego, pełnego wyzwań zajęcia, to ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie.

Podstawowe zadania:
sprzedaż usług, rozwiązań telekomunikacyjnych dla Klientów Indywidualnych
prowadzenie prezentacji ofertowej
dbałość o pozytywny wizerunek firmy poprzez budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji
rzetelne i terminowe raportowanie wyników sprzedaży

Poszukujemy kandydatów:
lubiących sprzedaż lub chcących swoje życie zawodowe związać ze sprzedażą
zaangażowanych, wytrwałych, kreatywnych, z łatwością budujących kontakty mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość rynku i usług telekomunikacyjnych

Oferujemy :
współpracę na podstawie  umowy o pracę)
wsparcie merytoryczne w postaci dedykowanego opiekuna
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
cykl szkoleń rozwijających wiedzę o usługach telekomunikacyjnych i podnoszący umiejętności sprzedażowe

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o kierowanie na adres e-mail: rekrutacja@enterpol.pl lub skorzystnie z poniższego formularza kontaktowego

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Enterpol K.Król,P.Latosiewicz,B.Wojciechowsk Sp.j i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Centrum zgłoszeniowe

Kontakt 24h/7

Telefon: 81 516 80 00

Chcesz podpisać umowę bez wychodzenia z domu? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Małgorzata Telefon: 785 933 230

Emilia Telefon: 667 334 346

Biuro w Lublinie

ul. Braci Wieniawskich 5

20-844 Lublin

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10-18

Sob: 9-13

(09.12, 16.12, 30.12.2017 r.)

Biuro w Łęcznej

ul. Staszica 1

21-010 Łęczna

Pn, Śr, Czw, Pt: 8-16

Wt: 9-17